18 maijs, 2008

Atzīmējam kalendārā 25.augustu!

Tā kā šajās dienās tiks uzsākta ceturtās sezonas filmēšana, man jums šajā sakarā ir vairāki interesanti jaunumi.

Ir zināms, ka ceturtā sezona TV ekrānos būs redzama jau 25.augustā, kas ir mazliet vairāk par trim mēnešiem! Pirmo sēriju sauks „Scylla” un tā būs divu stundu gara. Pirmajā sērijā būs redzama arī Sāra.

Sezonas sižets - no FOX preses relīzes:

Pēc izlaušanās no ellišķīgā Sonas cietuma, brāļi Maikls Skofīlds un Linkolns Barouzs ir apņēmušies atriebties Kompānijai, kas ir izpostījusi viņu dzīves un atbildīga par Sāras Tankredi nāvi. Taču drīz Maikla dzīve tiek vēlreiz apgriezta kājām gaisā, kad viņš uzzina, ka Sāra tomēr ir dzīva. Ar valdības aģenta (Dons) palīdzību viņi vienkopus apkopo savus sabiedrotos, kā arī citas pazīstamas sejas, ieskaitot Mahounu, Sukri un Beliku, lai varētu paveikt šķietami neiespējamo misiju. Diemžēl komandai ir jāpievieno arī Saimnieks, kura rīcībā ir ļoti svarīga informācija par Kompāniju. Viņi drīz uzzinās, ka vēl grūtāka par izlaušanos ir ielaušanās.
Vēl dažādi interesanti fakti – sezonas sākumā vairākums no galvenajiem varoņiem būs brīvībā, taču Maikls diezgan ātri tiks jau atkal apcietināts – nevar gan zināt, vai apzināti, vai nē. Vēl ir zināms, ka Saimnieks mēģinās izbēgt no valsts, bet Svilpotājs cieši sadarbosies ar Grečenu. Un vēl - pirmajās sērijās Maikls atbrīvosies no sava tetovējuma!

10 comments:

 1. yee 2h ar prison break, kas var but vel labak. :)

  AtbildētDzēst
 2. Taa nav taisniba cita prison break majaslapaa ir rakstits ka prison break ies tikai 1 stundu..

  AtbildētDzēst
 3. Beidzot Maikls varēs atkailināties. :)

  AtbildētDzēst
 4. a vaitad 4.sezona būs pēdēja Prison Break sezōna?

  vismaz šajā mājaslapā tā raxtīc.. :? http://justjared.buzznet.com/tags/wentworth-miller/

  AtbildētDzēst
 5. can`t wait;)

  AtbildētDzēst
 6. zeel ka nebuus tattoo :)

  man taads jau - kur shito info dabuu tas kas ievieto ?

  AtbildētDzēst
 7. Visur, kur es skatos, ir rakstīts, ka 4.sezonas ievadsērija būs dubultgara.

  Šo info es ņemu gan no dažādiem oficiāliem saitiem (FOX, TV.com), kā arī no citiem fanu forumiem un blogiem, tādējādi esmu lietas kursā, vai kaut ko nepalaižu garām. :)

  AtbildētDzēst
 8. Kas tev tā liek domāt?

  AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!