27 jūnijs, 2008

Fakti, baumas un pārējais

Yay, varam noskatīties vēl vienu ieskatu 4.sezonā! :)


Šajā video redzam, ka pludmalē sarunājas Maikls ar Mahounu, Saimnieks un Sukre ir ārā no Sonas cietuma, turklāt pēdējais beidzot ir kļuvis par tēvu! Šī laikam bija viena no garākajām grūtniecībām visā TV seriālu vēsturē - neaizmirsīsim, ka Sukre par sagaidāmo Sukri junioru uzzināja pirmās sezonas pašā sākumā.

Starp citu, tas nav Simtnieks - zinu, man arī tā izskatījās, līdz apskatījos to kadru lielākā izmērā:

Ceturto sēriju sauks "Eagles and Angels", kurā Links, Beliks un Saimnieks kaut kādam aziātiskas izcelsmes ļaundarim no Kompānijas piedāvās pārdot bezgala svarīgo putnu grāmatiņu par lielu piķi. Piektajā sērijā "Safe and Sound" Grečenu ir sagūstījis Vaijats (Wyatt, laikam tas pats Kompānijas elitāras killeris Penrabs vien būs) - nav zināms, kāpēc.

Ceturtajā sezonā redzēsim arī divus šādus cilvēkus - Rolands Glens un Šanona Andersena.


Pirmais būs kaut kāds datoru frīks, kas ar saviem hakera trikiem palīdzēs A-komandai, bet par dāmīti vien ir zināms tas, ka viņa būs redzama pirmajā sērijā "Scylla". Starp citu, pirmā sērija 2 stundu gara būs tiem, kas to skatīsies ar reklāmas pārtraukumiem TV - arī amīši ir kā traki interesantu filmu un seriālu vidū iestarpināt kaitinošas reklāmas par urinācijas uzlabošanu un zobu tīrīšanu, tā ka sērijas patiesais garums būs ap 1 stundu un 20 minūtēm. Jādomā, ka šīs sērijas laikā tiks paskaidrots, kā Sukre, Beliks un Saimnieks tika ārā no Sonas - pieļauju, ka tiks noorganizēta cietumnieku pārvešana uz citu cietumu, taču līdz galam ieslodzītie tā arī nenonāks...

Informācijas avots:
Spoiler TV

1 komentārs:

  1. "amīši ir kā traki interesantu filmu un seriālu vidū iestarpināt kaitinošas reklāmas par urinācijas uzlabošanu un zobu tīrīšanu, tā ka sērijas patiesais garums būs ap" - labs iestarpinaajums :)

    AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!