16 jūlijs, 2008

Kopbilde, jauns video un cita info

Kā jau jūs noteikti būsiet pamanījuši, blogam tagad ir cits headeris, ko es izveidoju no šodien publicētās Izlaušanās 4.sezonas aktieru kopfoto.

(klikšķiniet uz bildes, lai dabūtu lielāku rezolūciju)

Ja nu kādam ir nepieciešams atšifrējumi, no kreisās - Fernando Sukre, Alekss Mahouns, Breds Beliks, Dons jeb labais FIB aģents, datoru frīks Rolands Glens, Links Barouzs, Maikls Skofīlds, Sāra Tankredi (kā redziet, dzīva!), Waijats jeb Penrabs jeb whatever kā viņu vēl pārsauks, Grečena jeb Sjūzena un vecais labais Saimnieks ar stilīgām franču ūsām. :)

Ir iznācis arī jauns video rullītis - šoreiz tiek parādīts vēl vairāk!Vēl ir uzpeldējusi šāda informācija:
 • Mollija seriālā pilnīgi noteikti neparādīsies. Kā saka viens no Izlaušanās producentiem Zeks Estrins, viņai bija paredzēta diezgan liela loma 3.sezonas otrajā pusē, taču Holivudas scenāristu streika dēļ plāni mainījās. Tā kā scenāristi negribēja pusi 4.sezonas aizņemt ar notikumiem, lai noslēgtu ieplānoto 3.sezonā, viss tiks izskaidrots jau pirmajā, dubultgarajā sērijā "Scylla" un tālāk sāksies jauna misija.
 • Kad 3.sezonā Sāra tika sagūstīta, viņa tomēr izbēga, un lai Kompānijai būtu lielākas iespējas ietekmēt Maiklu un Linkolnu, viņi šādu faktu vienkārši noklusēja, jo divi ķīlnieki izklausās labāk par vienu.
 • Cik noprotams, Grečenu vajās Kompānija. Sezonas 6.sērijā, ko sauks "Blow Out", Grečena slēpsies savas māsas Ritas mājā, kurā dzīvo arī pašas Grečenas 5-gadīgā meita, kas domā, ka viņas māte ir Rita. Vai, kā es ceru, ka Grečena netiks pataisīta par labo varoni. :/
 • Maikls cietumā tomēr vairs nenokļūs - iepriekš nopludinātā informācija bija kļūdaina.
 • Izlaušanās spin-offs Cherry Hill uzņem pavisam reālus apgriezienus - šobrīd tiek strādāts pie seriāla koncepta, taču, kā saka Zeks Estrins, tas būs vairāk kā CSI: Ņujorka - netiks likts tik liels uzsvars uz galvenajiem varoņiem. Par to es uzrakstīšu sīkāk kaut kad vēlāk.
Informācijas avoti:
Spoiler TV
IF Magazine
Hollywood Reporter

2 komentāri:

 1. Ha, jūs zinājāt, ka Deivids Bekhems ir uz rokas uztetovējis Maikla tetovējumu? !!!! Bet Maikls tagad it kā savu ņemšot nost...
  lūk links

  http://images.google.com/imgres?imgurl=http://media.justjared.com/headlines/2007/04/david-beckham-new-wentworth-miller-tattoo.jpg&imgrefurl=http://justjared.buzznet.com/tags/tattoo/&h=400&w=400&sz=41&hl=en&start=16&um=1&tbnid=XGKgFXhTWm3fSM:&tbnh=124&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Ddavid%2Bbeckham%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26hs%3DCRD%26sa%3DN

  AtbildētDzēst
 2. hehe, labs! Būs laikam jāpiemin kādā rakstā, paldies par info!

  AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!