15 augusts, 2008

Pēdējais svilpiens

4.sezonas pirmizrāde tuvojas aizvien tuvāk un ir atlicis gaidīt vien mazliet vairāk par divām nedēļām. Seriāla galvenais producents Zeks Estrins nav varējis nociesties, un ir izspēris ārā vēl vienu intrigu, kura gan ir viegli atšifrējama, proti - jau pirmajā sērijā tiks novākti vēl divi galvenie varoņi. Tā nu es mazliet pasēdēju un apdomāju, kuri gan tie varētu būt, līdz nonācu līdz loģiskam secinājumam:

Sāra tā nevar būt pilnīgi noteikti - tā kā viņa speciāli tika augšāmcelta, lai Maiklam seriālā būtu laimīgas beigas, viņa var justies pilnīgi droši pat viskritiskākajās situācijās. Līdz ar to tas nevar būt arī Maikls, jo savādāk visam seriālam pazūd jēga, kā arī pašas Sāras augšāmcelšanai.

Links ir neatņemama sižeta sastāvdaļa, līdz ar to tas nevar būt arī viņš - seriālam nevar būt loģiska noslēguma (izglābt brāli no nāvessoda), ja Links kaut kur mētāsies beigts. Tātad automātiski ir pasargāts arī Eldžejs, kura nāve būtu pārāk brutāls risinājums viņa attēlotā varoņa totālajai nevajadzībai seriāla sižetā un liktu Linkam demonstrēt nevajadzīgu jūtu gammu.

Mahouns Sonā pārcieta elli un ilgojas atgriezties pie ģimenes, viņam ir kvēls fanu pielūdzēju pulks, tāpēc dzīvs paliks arī viņš. Sukrem ir tas pats - tikko piedzims bēbis, turklāt ir pilnīgi droši zināms, ka Sukre pilnīgi dzīvs būs arī seriāla 7.sērijā, kad darbība norisināsies vienā no Lasvegasas kazino.

Vēl palieks Saimnieks un Beliks. Tā kā pirmajam ir paredzēts ellišķīgs duets ar Grečenu, viņš automātiski atkrīt, taču otrais... Vienu brīdi es pieļāvu domu, ka viens no kritušajiem varētu būt Beliks, jo man joprojām nav skaidrs, ko viņš vēl dara seriālā (loģiskam risinājumam vajadzēja būt jau 3.sezonas duelī ar Semiju), taču tiklīdz es apskatījos uz 4.sezonas galveno kopbildi, man viss palika skaidrs. Tajā ir redzams Beliks, taču nav...

Svilpotājs. No pilnīgi drošiem avotiem ir zināms, ka Kriss Vanss, kurš attēlo Džeimsu Svilpotāju, ir parakstījis kontraktu par dalību citā seriālā, tāpēc 2+2=Svilpotājs būs pagalam jau 4.sezonas pirmajā sērijā. Un runājot par otro varoni, kas aizies bojā, tad tā laikam būs Sofija, arī kuras kopbildē nav. Žēl, jo Dominiks Persels, kurš pavisam nesen vienā no intervijām priecājās, ka beidzot Links tiks kārtīgos sievietes apskāvienos, laikam jau atkal paliks ar garu degunu.

Informācijas avots:
E! Online

6 komentāri:

 1. labs nevaru sagaidit :D

  AtbildētDzēst
 2. Paldies par informāciju, pilnīgi mazliet uzjautrināji mani :))

  AtbildētDzēst
 3. Bet oficiālajā Prison break mājaslapā pie epizodēd aktieru sarakstos tak ir gan Sofija, gan Vistlers... Kā tu to izskaidrosi, cienītais arturchix???

  AtbildētDzēst
 4. Es zinu, ka viņi pilnīgi noteikti būs pirmajās divās sērijās. Šķiet, ka es redzēju Svilpotāja vārdu arī trešās sērijas aktieru sarakstā, kas ir savādi, taču varbūt, ka viņam ir paredzēta kaut kāda flashback loma, gluži kā Sārai 3.sezonā. Es nezinu, redzēsim. Vai tiešām scenāristi būtu izlēmuši novākt Eldžeju? Grūti noticēt.

  AtbildētDzēst
 5. Nu cerams ka eldžejs paliks ..! :)

  AtbildētDzēst
 6. Pēdējie jaunumi - oficiālajā aktieru sarakstā 3.un 4.sērijā nav ne Svilpotāja, ne Eldžeja...

  AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!