03 aprīlis, 2009

Divas nedēļas...

Beidzot ir kaut kāda jauna un neredzēta informācija par 17. sēriju "The Mother Lode" - kā nekā, ir palikušas vairs tikai 2 nedēļas! Oficiālā 17. sērijas anotācija:

Maikls un Sāra uzzina, cik bīstami ir braukt ar stopošanu ceļā uz Maiami. Linkolns satiekas ar Kristīnu, kura viņu informē par saviem plāniem pārņemt Kompāniju. Tikmēr Plikpauris jūt, ka viņam ir nopietns pretinieks, bet Saimnieka un Selfa meklējumi, dzenot rokā Scylla, beidzas ar negaidītu atklājumu.
Jāpiebilst, ka 17. aprīlī tiks translētas divas sērijas - 17. un 18. sērija! Tikmēr varam apskatīt gan jaunu video rullīti, gan bildītes, enjoy!Vēl ir parādījusies šāda informācija - Mahouns, Saimnieks un Grečena būs dzīvi arī pēc sezonas beigām. Tātad Saimniekam elektriskais krēsls laikam nedraud. Bonusa sērijās mēs būsim liecinieki par Maikla visu laiku pārdrošāko izlaušanos. Spriediet paši, ko tas nozīmē. :)

Video un bildes, kā vienmēr, no Spoiler TV.

15 comments:

 1. Nespēju sagaidīt! :)

  AtbildētDzēst
 2. man patiik ta vieta par to ka vinsh tiks nosutits uz cietumu
  "which one?" :D

  AtbildētDzēst
 3. jee, paldies vecais!!! gaidam, gaidam, gaidam

  AtbildētDzēst
 4. Vairs nav ilgi līdz 17. sērijai..!! :))

  AtbildētDzēst
 5. Jautājums - kur jūs visi plānojat "īegādāties" jaunās 2 sērijas 18. aprīļa rītā? Jo gandrīz visi Latvijas "veikali" ir aizvērušies :D

  AtbildētDzēst
 6. Jāpērk ārzemju veikalos... Paskatīšos vai man zināmais vēl darbojas

  AtbildētDzēst
 7. Droši vien, ka "riskantajā" veikalā, kas ir aizvietojis "bīstamo". Lai uzzinātu vairāt, izmantojiet Googli.

  AtbildētDzēst
 8. Pārāk ilgas tās pauzes. Jau aizmirsu, kas bija 16. sērijā. Manuprāt ar to viņi zaudē daudzus jo daudzus skatītājus.

  AtbildētDzēst
 9. vo vo..tās pauzes riktīgi besī, ja ņem vērā to atkarību, kas ir no šitā seriāla...tagad viņi parādīs 5 sērijas un tad atkal pauze līdz augustam, kur būs 2 "bonusa" sērijas...nu pie velna viņus

  AtbildētDzēst
 10. Vo vo, nost ar pauzēm, labāk paliekam pie Latviešu talantiem, kā UgunsGrēks un Cerību Iela 21.

  AtbildētDzēst
 11. Nu ir tā diena klāt. Divas sērijas pēc kārtas, ja? Un kurā veikalā pērkam tās rīt no rīta?

  AtbildētDzēst
 12. Droši vien rīt ja būs pieejamas pirātu ostā ;D

  AtbildētDzēst
 13. No kurienes ir info, ka būs divas sērijas?? Fox lapā nekā tāda nav. A pirkt vislabāk (ne tikai pb, bet arī jekura cita seriāla jauno sērija) ir ar e z t v . i t palīdzību. Tur skumi katru dienu tiek publicēts saraksts ar pasaules tv šovu jaunumiem. pēc tas iekš isohunt var pielikt papildus trekerus, tur to ir vairāk.

  AtbildētDzēst
 14. Šeit ir iespēja ātri nokacāt 17 sēriju angļu valodā:

  http://tinyurl.com/dcjogp/

  AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!