13 maijs, 2009

Prison Break: The Final Break

No oficiālās preses relīzes par papildus sērijām jeb filmu Prison Break: The Final Break, kas satur pāris spoilerus, tā ka, vai lasīt tālāk, riskējiet paši. ;)

Lai arī Maikls, Linkolns, Sāra un pārējie Kompāniju ir pieveikuši, taču priekiem ir īss mūžs. Divu stundu izrāde sākas ar Maikla un pēdējos mēnešos stāvoklī esošās Sāras precībām. Kā vienmēr, veiksme no mīlas balodīšiem novēršas visnegaidītākajā brīdī, un jaunprecētajiem nav laika, lai izbaudītu precēta pāra svētlaimi. Maikls ir spiests atcelt visus medusmēneša plānus, kad Sāra tiek apcietināta par ellišķīgās Kristīnas Skofīldas slepkavību, un praktiski bez tiesas tiek nosūtīta uz Maiami Dade sieviešu cietumu. Tur mūsu daktere atkal apvienojas ar kādu pazīstamu, taču diez vai draudzīgu seju. Tikmēr Krancis vēl nav īsti iejuties savā jaunajā mājvietā, Maiami Dade vīriešu cietumā, taču viņa garastāvoklis strauji uzlabojas, kad viņš uzzina par Sāras likteni. Krancis nolemj ar viņu izrēķināties un tam, kurš nogalinās Sāru, apsola 100,000 dolāru. Šis trakais piedāvājums drīz sasniedz dzirdīgas ausis arī Maiami Dade sieviešu cietumā, un ievainojamā Sāra ir spiesta cīnīties par izdzīvošanu. Maikls un draugi apvienojas, lai Sāru izlauztu laukā.

Tātad, mūs sagaida vēl viena klasiska izlaušanās! Taču līdz tam būs jāpagaida līdz 21.jūlijam, kad filma iznāks uz DVD. Tās bija labās ziņas. Sliktās ziņas - portāls Fresnobee.com raksta, ka skatītājus šo piektdien sagaidāmais seriāla fināls (lūdzu nejaukt ar papildus sērijām!) var likt smagi vilties. Pāris citāti: "Fakts, ka seriālam ir noslēgums, ir pozitīvi. Tikai šī noslēguma epilogs daudzus var saniknot." "Tā ir pļauka sejā. Ir briesmīgi, ka seriāls, kurš sāka tik spēcīgi, tā noslēgumā liek saviem skatītājiem vilties." Tātad tomēr taisnība. :( Neko darīt, gaidīsim piektdienu un paši skatīsim savām acīm, vai ir tik traki, kā raksta.

20 comments:

 1. Paldies par info! Nu daudziem šķiet, kā var būt palikušas tikai 2 pēdējās sērijas, jo nekas neliecina vēl ka tās varētu būt beigas. :? Palikušas tikai pēdējās 2 sērijas, neskaitot tās papild.. ;( Negribas ka PB jau beidzas.. Bija runāts, un pat cik sapratu līgums par 6, vai 7. sezonām, bet tagad jau ar ceturto beidzas. :(
  Kā Tu arturchix domā, tās papildus sērijas, kur būs tā izlaušanās, mēs varēsim kautkur novilkt, vai tiešām tikai DVD viņas būs??

  AtbildētDzēst
 2. Tak jau bija oficiāls Fox paziņojums, ka ar 4.sezonu seriāls noslēdzas. Par līgumu gan neko nemācēšu teikt, jo neviens jau to nav redzējis. ;)

  Kā jau teicu, papildus sērijas būs tikai DVD, taču mūsdienu informācijas laikmetā ieinteresētie cilvēki atradīs alternatīvas iespējas. :P Protams, ātrāk par 21.jūliju noskatīties nesanāks.

  AtbildētDzēst
 3. Par papildus sērijām - tās tiks raidītas 26. maijā Lielbritānijā, Sky kanālā, tā ka es domāju apķērīgi darboņi būs parūpējušies, lai drīz vien pēc tam varētu tās "iegādāties".
  Redzēju tai pašā spoilertv lapā bija links uz sky tv programmu.

  AtbildētDzēst
 4. arturchix, vai tad tu aprakstu par 20 sēriju netaisīsi?

  AtbildētDzēst
 5. es ari lasiiju, ka Lielbritānija ir nopirkusi un raidis maijā!!!Cerams, ka šo paildu sēriju noplude notiks ātri !

  AtbildētDzēst
 6. Lieku piecīti uz to, ka pazīstamā seja Maiami Dade sieviešu cietumā būs Grečena.

  bet jā, izklausās visai interesanti. un kur tad nu PB bez kārtējās izlaušanās. ;D

  AtbildētDzēst
 7. Iekš IMDB ir jocīga info:
  Season 4, Episode 21: Rates of Exchange
  Original Air Date—15 May 2009
  Season 4, Episode 22: Killing Your Number
  Original Air Date—15 May 2009
  Season 4, Episode 23: The Old Ball and Chain
  Original Air Date—2 June 2009
  Season 4, Episode 24: Free
  Original Air Date—2 June 2009

  Kas tās par plānotajām sērijās 2. jūnijā? Vai tas kāds gļuks gadījies ielkš imdb.

  AtbildētDzēst
 8. pēc šodienas sērijām vairs neticu, ka būs vēl kāda

  AtbildētDzēst
 9. Man liekas ka kāds mūs reāli apisa :(. Negaidīju ko tādu šoks :(

  AtbildētDzēst
 10. Baigi smieklīgi bija, kad Krancis sadusmojās uz T-bagu par to, ka jamais nepieskatīja balkonu, pa kuru apartamentos ielidoja Maikls un nolaupīja Sāru, bet tajā pašā dienā vēlāk pa balkonu ielidoja arī Sukre un Simtnieks un novāca viņa ūber algotņus :D

  AtbildētDzēst
 11. Wash your curly hair at the very least two days in a week.

  My hair doesn't always look good when I'm going to attend openings
  and red carpet events. A well groomed woman will look to her hair and makeup
  first and a poll of 3,000 females across the UK revealed that
  about 44% feel attractive if they are having a good hair day, this compares to 16%
  who felt pleased with their appearance if good teeth gave them that winning
  smile.

  Also visit my web site: hair products

  AtbildētDzēst
 12. Afterwards, he sent this particular Tres for you to Apollo for any compensation for the Fifty Nandies.

  The benefits of having high thread count sheets is that mills are forced to create much finer threads
  in order to increase the amount of threads in a square inch (keeping in mind that they don't also increase the ply). How to Unlock the Egyptian Level in Golden - Eye 007 I know that too unlock the Egyptian level i have to complete the game on 00 agent but i was just wondering something. Do you have any of your own experiences to share with readers from all over the Christian community. Easter Island's
  'why' question hasn't been satisfactorily answered yet IMHO.

  Also visit my web site; egyptian newspapers

  AtbildētDzēst
 13. Its not surprising that people might become depressed during stressful times – such as going through a divorce,
  caring for a sick relative or financial problems. There are approximately 17 million people in the
  US that suffer from some type of yeast infection. Her book doesn't just give a temporary quick fix, but provides all the information necessary for understanding, combating and ultimately curing yeast infection. If you have a personal injury legal matter, a dog bite or if you’ve lost a loved one in a wrongful death accident, call the Law Offices of R. Finally, I think anyone would be inspired by Lynda's
  story.

  Have a look at my web page :: make your own business ideas

  AtbildētDzēst
 14. Its not surprising that people might become depressed during stressful times –
  such as going through a divorce, caring for a sick relative or financial problems.
  There are approximately 17 million people in the US that suffer from some type of yeast infection.
  Her book doesn't just give a temporary quick fix, but provides all the information necessary for understanding, combating and ultimately curing yeast infection. If you have a personal injury legal matter, a dog bite or if you’ve lost a loved one in a wrongful death accident, call the Law Offices of R. Finally, I think anyone would be inspired by Lynda's story.


  Feel free to visit my weblog - make your own business ideas

  AtbildētDzēst
 15. Luckily, there are many methods in safely removing unwanted hair.
  Before you go for them, try products at Keranique for hair care.
  Its intention is to offer you ideal cosmetics which are safe and
  substantial in quality, all the way through the world.  my homepage hair products

  AtbildētDzēst
 16. It currently has less than a 2% refund rate which means for every 100 people only 2 people request a refund. The Bluetooth Headset is a symbol of recognition and acceptance. Company Name: Fayette Chiropractic Center Address: 126 New Hope Road, Fayetteville, Georgia 30214 Contact Telephone Number: (770) 461-2225 Fax Telephone Number: (770) 461-0186 Email: info@fayettechiropractic. Different from other girls, she did not wear the very sexy short dress and very high-heeled shoes, she only wore a white skirt, which suited her slim figure very much, and her hair was very straight, she had white and smooth skin, a pair of big eyes which could speak for her, I saw the unique charm in her. o - Strike a equilibrium between viewing 2-4 patients per hour.

  Also visit my weblog Apayao

  AtbildētDzēst
 17. In contrast, the non-organic gardener is more likely to use chemically
  created fertilizers. Due to the popularity of organic gardening, organic potting soil and compost are available
  at most garden centers. Subtle gardening themes act upon the subconscious, and merely give the observer a pleasant feeling.


  Also visit my webpage: steroid

  AtbildētDzēst
 18. Thanks for sharing your thoughts on predisposing.
  Regards

  Feel free to surf to my page :: click here

  AtbildētDzēst

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!