19 septembris, 2007

Otrā sezona TV3 - jau 1.oktobrī!

Es tiešām nezinu, kā es būtu varējis kļūdīties aprēķinos, taču vakar TV3 izskanēja informācija, ka otrā sezona būs skatāma jau no 1.oktobra! Vai viņi ir sākuši rādīt pa divām Džeriko sērijām vienā dienā? Varbūt izlaidīs pēdējās sērijas? Lai nu kā arī tur būtu, tas viss nozīmē, ka līdz otrajai sezonai TV3 ir atlicis vien aptuveni 10 dienas. Jāuzliek jauns skaitītājs, šoreiz precīzi līdz sekundei. :)

Tātad, informācija tiem, kuri ir noskatījušies pirmo sezonu, bet vēl nav redzējuši otro. Es ceru, ka es neesmu kādam izbojājis sižetiskus pārsteigumus, rakstot par trešo sezonu, taču varbūt man taps piedots. :) Tātad, otrā sezona turpina pirmajā iesākto, un sākas astoņas stundas pēs ieslodzīto izbēgšanas. Ieslodzīto sagūstīšanai tiek nozīmēts FIB specaģents Alekss Mahouns, kuram pašam ir savas problēmas un noslēpumi. Astoņi bēgļi bēg pa visu Ameriku, Kompānija joprojām grib izrēķināties ar Linkolnu un tagad arī Maiklu, bet Mahouns un Kelermans tam pa visam pa vidu spēlē savu spēli. Būs jautri!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Uzmanību! Publicējot komentāru, lūdzu apsvērt iespēju izvēlēties segvārdu, ar kuru rakstīt! Ir grūti saprast, kurš ko komentē, ja visi komentāri ir anonīmi. :)

Visvienkāršākais veids, kā segvārdu var izvēlēties, ir zemāk esošajā izvēlnē nospiest "Nosaukums/URL". Jau iepriekš paldies par sapratni!